Good parta 001.

5. června 2007 v 11:51 | Michaelle |  Příběhy
Byla jednou jedna taková normální obyčejná parta - Tereza, Markéta, Kačka, Kamila a Lucka.
Tereza byla krásná, cool, moderní.... Měla trvalou a narodila se v New Yorku. Všechno měla v poho. Měli velkej barák a v něm i bazén. Ve škole moc chytrá teda zrovna nebyla, ale na kluky dělala dojem. Měla tmavě kaštanově hnědé vlasy s blonďtýma melírama. Každej si jí hned všiml.
Markéta byla super kámoška. Byla nenápadná, ale za to byla ze všech nejstarší. Měla černé pěkně upravené vlasy (na Terezu ale neměla). Ve škole seděla s Terezou a taky nebyla zrovna žádná šprtka. Měli celkem normální rodinný dům.
Kačka - tak jí skoro nikdo neříkal. Všem byla za šprtku. Nosila velké kulaté brýle a byla tlustá. Vlasy měla neupravené světle hnědé. Měla je svázané jenom narychlo do culíku. Nikdy se nemalovala. A když něco holky udělaly bez ní - naštvala se a dlouho se se svou partou nescházela což se ostatním líbilo. Ve škole dodržovala všechna pravidla. Byla nejlepší ze třídy. Bydlela v paneláku.
Kamila byla úplně normální holka. Bydlela v menším domě a měla dvě kočky Micku a Lindu. Vlasy měla zrzavé, ale všem holkám se líbily. Ve škole jí to docela šlo, ale šprtka nebyla. Byla drzá hlavně na učitele, který to štvalo.
Lucka seděla ve škole s Kamilou. Lucka miluje malování. Chodí do kroužku a soutěží se svými obrázky i v soutěžích. Ráda jezdí na tábory a jezdí na koni. Bydlí v menším domě s malou zahradou. Ve škole je skoro stejně rychlá a chytrá jako Kamila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Jaja Jaja | 16. ledna 2009 v 19:39 | Reagovat

Ja jsem stejna jako Marketa a sedim vedle Terezy doopravdy je to hezky,ale ja myslela,ze je to pribeh a ne popis,ale hezu.Ty jsi emo?Mas podle toho blog.Ja mam blog v trochu jinem stilu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama