Příběhy

Good parta 001.

5. června 2007 v 11:51 | Michaelle
Byla jednou jedna taková normální obyčejná parta - Tereza, Markéta, Kačka, Kamila a Lucka.
Tereza byla krásná, cool, moderní.... Měla trvalou a narodila se v New Yorku. Všechno měla v poho. Měli velkej barák a v něm i bazén. Ve škole moc chytrá teda zrovna nebyla, ale na kluky dělala dojem. Měla tmavě kaštanově hnědé vlasy s blonďtýma melírama. Každej si jí hned všiml.
Markéta byla super kámoška. Byla nenápadná, ale za to byla ze všech nejstarší. Měla černé pěkně upravené vlasy (na Terezu ale neměla). Ve škole seděla s Terezou a taky nebyla zrovna žádná šprtka. Měli celkem normální rodinný dům.
Kačka - tak jí skoro nikdo neříkal. Všem byla za šprtku. Nosila velké kulaté brýle a byla tlustá. Vlasy měla neupravené světle hnědé. Měla je svázané jenom narychlo do culíku. Nikdy se nemalovala. A když něco holky udělaly bez ní - naštvala se a dlouho se se svou partou nescházela což se ostatním líbilo. Ve škole dodržovala všechna pravidla. Byla nejlepší ze třídy. Bydlela v paneláku.
Kamila byla úplně normální holka. Bydlela v menším domě a měla dvě kočky Micku a Lindu. Vlasy měla zrzavé, ale všem holkám se líbily. Ve škole jí to docela šlo, ale šprtka nebyla. Byla drzá hlavně na učitele, který to štvalo.
Lucka seděla ve škole s Kamilou. Lucka miluje malování. Chodí do kroužku a soutěží se svými obrázky i v soutěžích. Ráda jezdí na tábory a jezdí na koni. Bydlí v menším domě s malou zahradou. Ve škole je skoro stejně rychlá a chytrá jako Kamila.
 
 

Reklama